Psychika při sexu

Nejoblíbenější videa

Psychika při sexu

Opadnutí erekce při sexu | Doktorka.cz

K opadnutí erekce při sexu dochází ze dvou hlavních důvodů. U mladých jedinců je to věc psychiky, u starších mužů věc věku. A protože mužská sexualita stárne řádově a nepoměrně rychleji nežli ženská, setkají se s tím muži poměrně.
diskuse.doktorka.cz/opadnuti-erekce-pri-sexu/

Obezita a sex | Doktorka.cz

U žen však stále hlavní příčinou problémů v intimním životě bývá psychika. Žena, která nemá ráda své tělo se při sexu nedokáže se uvolnit, protože se neustále soustředí na to, jak zamaskovat svá kila navíc.
sex-vztahy.doktorka.cz/obezita-a-sex/

Bolest při sexu - jak se vyrovnat s obtížemi? | uLékaře.cz

Bolest při sexu může vynikat z mnoha různých příčin. Přestože fyzicky i psychicky jste v pořádku, sex může být nepříjemný. Bolest při sexu může být způsobena sebemenší nepohodou, jak psychickou, tak fyzickou. . Pálení pochvy po sexu
ulekare.cz/clanek olest-pri-sexu-jak-se-vyrovnat-s-obtizemi-10696

Psychika a sex

Mgr. Helena Petrová. Doporučovala bych Vám navštívit sexuologa pro vyloučení organickě příčiny, případně si domluvit konzultaci s psychologem, jež je schopen se podrobněji zabývat Vašimi pocity při sexu.
gynweb.cz/gynekologicka...1674-psychika-a-sex

Sex při menstruaci - Rady a tipy pro ženy - sex, při menstruaci

Sex při menstruaci je ve společnosti stále ještě tabu, proto bývá těžké ho probírat třeba i s kamarádkami. Mnoho se o něm neví a to, co se říká, může být velký omyl. Zaměřme se nyní na časté otázky a nejasnosti kolem sexu při.
gejsa.cz/rady-a-tipy-pro-zeny.16/sex-pri-menstruaci.385.html

Bolest při sexu | FemiVaxinum Neo

Bolest při sexu na stránkách FemiVaxinum Neo – účinná prevence proti vaginálním infekcím.. Příčina není zcela známa, uvažuje se o vlivu zánětu, podíl má i psychika.
femivaxinum.cz/dotaz olest-pri-sexu-3

Ztráta erekce...a sex: sex, komunikace, stres...

Právě na ty se podíváme. . 4. dubna 2012 Vztahy a sex. Kategorie poruch, kdy je problém s nadměrným nebo naopak nedostatečným vzrušením. Obvykle jsou to subjektivní pocity nedostatečných zážitků při sexu.. Jak vypadá normální sex?
psychologie.cz/ztrata-erekce-kdyz-je-to-v-hlave/

Psychika ženy po...O sexu lehkovážně! Vážně?

Každá žena, která prožije spontánní potrat, pravděpodobně pátrá po příčinách, snaží se přijít na to, zda jí hrozí potrat i při budoucím těhotenství, a snaží se zvládnout smutek, který s takto traumatickou zkušeností přichází.
sexualne.cz/novinky/psychika-zeny-po-spontannim-potratu-447

Bolest při sexu? Víme, jaké jsou příčiny | TOPZINE.cz

bolest při sexulubrikační gelpopraskaná kůže u předkožkypředkožkaproblémpsych#8203;ikasexstresuvolnění. Zdraví a sex
topzine.cz olest-pri-sexu-vime-jake-jsou-priciny

Proč si ženy neužívají sex? | Maminka.cz

Žijeme ve společnosti, kde se o sexu otevřeně hovoří, a popsáno o něm bylo tolik, až se zdá, že tahle doba přeje jenom erotické slasti. . Sexuální dysfunkce, nebo psychika?. Jak vypadá správný sex?
maminka.cz/clanek/chovani-a-vztahy/proc-si-zeny-neuzivaji-sex